Tüp bebek için ERA (recombine) testi

BURADASIN

Özellikle tüp bebek tedavi sürecinde başarısızlıklar hastaların hayal kırıklığına uğradığı ve tedaviyi yarıda bırakmak istedikleri en önemli nedenlerden birisidir. Ancak yeni tüp bebek tedavi yöntemleri sayesinde başarısızlıklara artık son vermek mümkün. Bu noktada ise tüp bebek için ERA testi başarısız olan tüp bebek tedavileri için oldukça kaliteli sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. ERA testi sayesinde artık sürekli olarak kontrol sağlanabildiği için de tedavinin ilerleyen aşamalarında bile başarısızlık olup olmayacağı önceden bilinebilmektedir. Bu da hastaların özellikle tedavi sürecinde başarısızlık ile ilgili akıllarındaki sorulara da yanıt bulabilmeleri açısından oldukça önemli bir başarıdır.

Tüp bebek tedavi yöntemleri içinde ise RECOMBİNE TESTİ ise tüp bebek için ERA testi kadar tüp bebek tedavisi için en önemli tedavi aşamalarından birisidir. Bu tedavinin önemi ise doğacak olan çocuğun sağlığı ile ilgili önemli bilgileri vermesidir. Özellikle önceden anne karnındaki çocuğun herhangi bir hastalığı olup olmadığı bile bu test sayesinde öğrenilebilmektedir. Sadece gebelik sürecinde değil gebelik öncesi de genetik bir tarama testi olması neticesinde de kesinlikle tüp bebek tedavi yöntemleri içinde RECOMBİNE TESTİ kesinlikle en başarılı uygulamalardan birisidir.
Tüp bebek tedavi içinde kesinlikle yumurta gelişimi en önemli konulardan birisidir. Bu noktada kullanılması gereken ilaçların da büyük bir önemi bulunmaktadır.

Özellikle tüp bebek tedavi yöntemleri içinde son yıllarda ilaç ile tedavinin daha da ön plana çıktığı görülmektedir. Bununla birlikte ilaçlar ile artık yumurtalık hormonlarının da dışarıdan müdahale ile iyileşmesi de sağlanabilmektedir. Tüp bebek tedavisinin başarılı bir şekilde gelişebilmesi için ise embriyo transferi işlemlerinin de son teknoloji cihazlar ile birlikte yapılması ve tüp bebek için ERA TESTİ ile kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Bu süreçte özellikle yumurtaların normal bir şekilde gelişimi ve aynı zamanda da olgunlaşmasının da izlenmesi büyük bir önem taşımaktadır.

Bu Yazi Toplam da 737 okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Tüp bebek için ERA (recombine) testi Konusuna Ait Etiketler

Benzer Yazilar

ERA testi nedir?

Kasım 3, 2016

Embriyo dondurma işlemi

Ekim 30, 2016

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?